מצבר עד הבית

מהם היתרונות הטמונים בהזמנת מצבר עד הבית? אילו הבדלים קיימים בין סוגי המצברים הבולטים? ומהם השירותים הנוספים שכדאי לבחון לפני ואחרי החלפת מצבר ברכב? הבה נבחן איך ניתן להפוך מקרה מצער להזדמנות שכדאי לנצל.

החלפת מצבר היא פעולה שמתבצעת אחת לכמה שנים על מנת להבטיח את תקינות מערכת החשמל של הרכב. היות וכל הרכבים תלויים במערכת חשמל תקינה על מנת להניע, יש גם חשיבות גבוהה לאיכות המצברים שבהם משתמשים. עם זאת, גם המצברים הטובים ביותר סובלים מבלאי ושחיקה. כאשר המצברים מגיעים למצב שבו כוח הטעינה שלהם נמוך והם לא מסוגלים לבצע את העבודה שלהם, הפתרון הוא להחליף אותם.

הבעיה היא שלא כל אדם יודע כיצד להחליף מצבר באופן עצמאי ובטיחותי – מה גם שלא מדובר במוצר שאנשים פרטיים שומרים בהישג יד. בנוסף, לעיתים קרובות נהגים מגלים שהמצבר נגמר בדיוק כאשר הם צריכים לצאת מהבית. במקרים כאלה מה שכדאי לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית, אמינה ומיומנת.

מביאים עד אליך מצבר איכותי חדש – שישרת אותך לזמן רב

מצבר פור יו מגשימה חלום למאות אלפי נהגים בישראל: במקום להתאכזב מכך שהרכב לא מניע ולהתעצבן בגלל האיחור לעבודה, כל מה שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו. אנחנו נגיע עד אליך בכל אחד מאזורי השירות בתוך 25 דקות בלבד – ונעמיד לרשותך מצבר עד הבית במחיר הוגן ואטרקטיבי.

אצלנו משתמשים במצברים איכותיים בלבד ואין מבחר של מצברים זולים ומשומשים. כמו כן, אנו בוחרים בקפידה מצברים של חברת ורטה על מנת לאפשר גם לך ליהנות מגב ומוניטין של יצרן מוכר וידוע. רוצה לנסות אותנו? אין סיבה לצאת מהבית!

היתרונות של הזמנת מצבר עד הבית

האפשרות של הזמנת מצבר עד הבית קודם כל חוסכת זמן. במקום לבקש כבלים מהשכנים או לנסוע ברכב אחר על מנת לקנות את המצבר, אפשר להזמין את השירות עד פתח הבית ולמעשה גם עד פתח המשרד, לחניון ולכל מקום אחר.

מלבד החיסכון בזמן, הזמנת מצבר עד הבית חוסכת בהוצאות. כאן הדגש הוא על אספקת המצבר באופן מיידי למקום שבו הרכב נמצא, על מנת שבעל הרכב לא יצטרך לנסוע במונית או להשתמש בתחבורה ציבורית. אם מוסיפים למשוואה גם את היתרון של הזמנת מצבר עד הרכב כאלטרנטיבה לעמידה בפקקים – מבינים שמדובר בפתרון בעל יתרונות רבים.

מה בין מצבר עד הבית לבין הבטיחות שלך?

גם העניין של המקצועיות משחק תפקיד בכל מה שנוגע לאפשרות של הזמנת מצבר עד הבית. כאשר מזמינים את המצבר לאיפה שהרכב נמצא, המשמעות היא שיש אנשי מקצוע שמביאים אותו. אותם אנשי מקצוע אחראיים לבצע בדיקה של המצבר והם גם אלו שמספקים שירות כאשר ההתקנה מסתיימת.

לשם השוואה, בעלי רכבים שנוסעים בצורה עצמאית לקנות את המצבר לאחר מכן מנסים להחליף אותו בחניה של הבית עלולים לסכן את עצמם. לרוב בעלי הרכבים אין את הניסיון ואת הכלים לבצע התקנה מקצועית של מצבר, מה גם שלעיתים קרובות הם גורמים יותר נזק מתועלת. בשביל למנוע את כל זה מראש, אפשר להזמין שירות של החלפת מצבר מא’ עד ת’.

השירותים שחשוב להביא בחשבון בעת החלפת מצבר

כדאי לבעלי רכבים מכל הסוגים להכיר את השירותים החשובים שקשורים לתחזוקת המצבר. בראש ובראשונה, חברה מקצועית צריכה להציע שירות של אבחון בעיית מצבר על ידי נציג. היות ולא תמיד צריך לזרוק את המצבר הקיים לפח, אפשר לנסות לאבחן ולאתר את הבעיה על מנת לחסוך לבעלי רכבים הוצאות מיותרות. בתוך כך, הדגש הוא על אבחון אמין של הבעיה על מנת שבעלי הרכבים יקבלו תמונת מצב אמינה על המצבר שלהם.

התקנה מקצועית ובדיקת טעינה מקיפה

מלבד אבחון בעיות על ידי נציג ומשלוח של מצבר עד הבית, כדאי ליצור קשר עם חברה שמציעה שירות של התקנה ובדיקת טעינה. כאן הדגש הוא על מתקין שיחבר את המצבר למערכת החשמל של הרכב – אך גם יבדוק שהכל תקין ואף יחתום על כך. בדיקה שהכל תקין תאפשר לבעלי רכבים לחזור לשגרה מלאה, לדעת שהם משתמשים במצבר טוב ולאחר מכן אף להביא לידי ביטוי את האיכות שלו במעמד המכירה של הרכב.

מצבר איכותי שווה לך זמן – וכסף

הטעות הנפוצה היא לחשוב שמצבר יקר תמיד עדיף על מצבר זול. המצב בפועל שונה, כי מצבר סטארט אפ מבית ורטה למשל מגיע עם 18 חודשי אחריות, הוא בעל עוצמת התנעה גבוהה מאוד ביחס למצברים זולים שקיימים בשוק והוא מתאים למעל 80% מהרכבים בישראל. מצב כזה מוכיח שגם מחיר זול יכול לספק מוצר איכותי, כל עוד מזמינים אותו מהחברה הנכונה.

בטווח הארוך, מצבר טוב מבית חברת ורטה שווה לבעלי רכבים הרבה כסף ושקט. המשמעות של מצבר תקין היא שאפשר להמשיך להשתמש ברכב ללא בעיות ושניתן לדרוש עבורו את מחיר המחירון אם מחליטים למכור. בין לבין, מצבר טוב חוסך כאמור בהוצאות ולכן שווה להשקיע בהתקנה מקצועית שלו.

מצבר עד הבית במגוון דגמים המתאימים לצורך שלך

אפשר לנצל את ההזדמנות על מנת להזכיר עוד כמה דגמים של מצבר ורטה שאותם ניתן להזמין במסגרת שירות מקצועי בדמות מצבר עד הבית. כך לדוגמה:

  • מצבר ורטה סילבר נמכר במחיר של החל מ-800 ש”ח והוא מתאפיין ב-24 חודשי אחריות.
  • למצבר סילבר יש את עוצמת ההתנעה הגבוהה ביותר בעולם והוא גם הכי נמכר בעולם, בין היתר בזכות התאמתו לרכבים עם מערכת כיבוי והנעה ברמזורים.
  • לצד ורטה סילבר כדאי להזכיר את מצבר ורטה בלו. כאן מדובר על מצבר שנמכר במחיר של החל מ-580 ש”ח בלבד, גם כן עם 24 חודשי אחריות וגם עם עוצמת התנעה גבוהה.

במידה ויש לך התלבטות לגבי סוג המצבר הנחוץ לך, ביכולתך לנצל את ההזדמנות הנוכחית לטובת הזמנת מצבר עד הבית תוך קבלת ייעוץ מאת אנשי המקצוע שלנו.

המצבר החדש שלך כבר בדרך אליך

בין היתר, היתרון של חברה מקצועית כמו מצבר פור יו בא לידי ביטוי בריכוז כל השירותים שחשובים לך תחת קורת גג אחת. אנחנו מציעים לך כבר עכשיו להכניס את מספר הטלפון שלנו לרשימת החיוג המהיר, כי אפשר לדעת מתי הפעם הבאה שבה הרכב לא יניע. מנגד, אנו מתחייבים לעמוד לרשותך בהתראה קצרה בכל אחד מאזורי השירות ולפתור עבורך את הבעיה מכל הלב.

אם ברצונך לבדוק איזה מצבר מתאים לך ולהזמין את המצבר עד ביתך, נשמח לתת לך את המידע הרלוונטי בהקדם. כך מצבר עד הבית הופך דרכנו לשירות שחוסך עבורך זמן וכסף ונשמח לקבל את פנייתך כעת – על מנת להוכיח את זה!