מצבר עד הבית באור יהודה

למה בעלי רכבים צריכים מצבר מעכשיו לעכשיו? תוך כמה זמן אפשר להחליף מצבר? איך בוחרים מצבר?

אור יהודה נמצאת במרחק של 7 ק”מ בלבד מתל אביב והיא גם ממוקמת סמוך יחסית לנמל התעופה בן גוריון. מלבד כ-36 אלף תושבי העיר, אור יהודה גם מהווה מרכז פעילות עבור ערים ויישובים שכנים כגון יהוד-מונוסון ויש לה גבול משותף עם כביש 4, כביש 461 וכביש 412. כתוצאה מכך, תושבי אור יהודה ושאר האנשים שמתגוררים באזור מעדיפים מטבע הדברים את הרכב הפרטי על פני התחבורה הציבורית.

העניין הוא שיש מקרים שבהם בעלי רכבים פרטיים באור יהודה זקוקים להחלפת מצבר מעכשיו לעכשיו. היות ובמקרים של מצבר תקול אי אפשר להניע את הרכב ולהגיע איתו ממקום למקום, מה שכדאי לעשות זה לתאם מצבר עד הבית באור יהודה במחיר משתלם ומחברה שמתחייבת להגעה מהירה.

25 דקות ויש לך מצבר עד הבית באור יהודה

מצבר פור יו הוקמה מתוך צורך אמיתי שעולה מהשטח. עם ניסיון שנצבר מאז 1990 ושורה ארוכה של אנשי מקצוע ומומחים, יצירת קשר איתנו היא בדיוק מה שהרכב שלך צריך.

בשלב הראשון נאבחן עבורך את הבעיה ונבדוק איזו בעיה יש במצבר והאם בכלל חייבים לזרוק אותו לפח. בשלב השני נתאם משלוח של מצבר עד הבית באור יהודה בתוך 25 דקות בלבד ובשלב השלישי נבצע עבורך התקנה ובדיקת טעינה. במילים אחרות, אנחנו מכסים אותך מא’ ועד ת’ ונשמח לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים.

סדר פעולות מומלץ להחלפת מצבר

בעלי רכבים פרטיים באור יהודה וגם בערים אחרות בארץ צריכים לזכור שהדגש הוא לא על משך הזמן שלוקח להחליף את המצבר עצמו, אלא על סדר הפעולות שמתבצע לפני ואחרי. הכי קל כמובן לזרוק את המצבר הקודם לפח ולהתקין מצבר חדש, אבל זה לא תמיד הכי משתלם. יתרה על כך, בדיקה מראש של המצבר יכולה להעניק לתושבי אור יהודה אינדיקציה לגבי אמינות הגורם המקצועי שעומד מולם.

גורם מקצועי ואמין יבדוק את המצבר כדי לוודא שהתקלה קשורה אליו. בהרבה מקרים הרכב לא מניע בגלל תקלה במערכת החשמל הכללית, בגלל הסטרטר עצמו או מסיבות אחרות. אם מזהים מוקדם את הסיבה, ניתן גם להתמקד בפתרון הרלוונטי ולחסוך בהוצאות מיותרות. בהמשך, אפשר גם לתאם את ההחלפה בפועל של המצבר ולבחור אותו מבין הדגמים המתאימים לרכב.

הבדלים בין סוגי מצברים

החלפת מצבר עד הבית באור יהודה היא הזדמנות מעולה להכיר את ההבדלים בין המוצרים הקיימים בשוק. מבין שלל המצברים, המומלצים ביותר הם אלו שמיוצרים על ידי חברת קלאריוס – לשעבר גונסון קונטרולס פתרונות אחסון אנרגיה מתקדמים – שאחראית גם על מצברי ורטה.

מצברים מבית ורטה מייצגים את המילה האחרונה בכל מה שנוגע להנעת כל סוגי הרכבים. תחת המותג ורטה אפשר למצוא כיום את מצברי ורטה בלו שהם הנמכרים ביותר בעולם ועם עוצמת ההתנעה המקסימאלית לכל סוגי הרכבים, או את מצברי ורטה סילבר שמיועדים בין היתר לרכבים עם מערכת כיבוי ברמזורים. לשם השוואה, לחברה יש גם מצבר סטארט אפ שמגיע עם 18 חודשי אחריות ומתאים ל-80% מנתח השוק בישראל.

כך בוחרים את המצבר המתאים

את המצבר המתאים מבית חברת ורטה בוחרים לפי המפרט הטכני של הרכב והוראות היצרן. אם למשל מדובר על רכב חדש עם מערכת כיבוי והתנעה ברמזורים, מצברי ורטה סילבר הם אלו שהכי יתאימו. לעומת זאת, מצברי ורטה בלו נמכרים במחיר אטרקטיבי של החל מ-580 ש”ח ומלבד רכבים עם מערכת כיבוי ברמזור – הם מתאימים לכל הרכבים לרבות רכב חדש שדורש הספק חשמלי גבוה. בהמשך, מצברי סטארט אפ של ורטה הם היחידים בארץ שנמכרים במחיר זול ומספקים תמורה גבוהה ועוצמת התנעה אידיאלית

הזמנת מצבר עד הבית באור יהודה ב-25 דקות

היום כבר אין לך סיבה לדאוג גם אם לפתע התגלה עבורך צורך בהזמנת מצבר עד הבית באור יהודה. אנו נאבחן עבורך את התקלה ונתאם בשבילך את המצבר האיכותי, המשתלם והטוב ביותר בעולם. רוצה לנסות? כל שנותר לך הוא ליצור קשר עם נציגינו כדי לתאם מצבר עד הבית באור יהודה תוך 25 דקות!

 

מצבר עד הבית באור יהודה