מצברים לרכב עד הבית

מצברים לרכב עד הבית

באילו מצבים כדאי להזמין שירות של החלפת מצברים בבית ומי קהל היעד שלו? מה בודקים אחרי שמחליפים את המצבר ואיך מונעים בלאי נוסף?

השירות של החלפת מצבר עד הבית מאפשר לבעלי רכבים מכל הסוגים לחסוך זמן וכסף. עם זאת, על מנת להבין את הסיבה לכך צריך להכיר את האלטרנטיבות: הנעת הרכב בכבלים ונסיעה איתו למוסך, או נסיעה בנפרד והתקנה עצמאית של המצבר ברכב בזמן שהוא נמצא בחנייה. מטבע הדברים, לכל אחת מהאפשרויות הללו חסרונות אחרים ולכן מצברים לרכב עד הבית מייצגים את הפתרון האפקטיבי והמשתלם ביותר.

על אף האמור לעיל, כדאי לדעת שלא כל שירות אספקת והחלפת מצברים הוא באותה רמת מקצועיות. בפועל יש פערים משמעותיים בין רמת המקצועיות של חברות שונות וללקוח יש תפקיד חשוב בבחירה שלהן. אם בעלי רכבים פרטיים רוצים להיות בטוחים, כדאי להם לתאם אספקת מצברים לרכב עד הבית מול חברה שמרכזת אצלה לפחות 3 שירותים עיקריים.

השירות שחיפשת – תוך 25 דקות אצלך בבית

מצבר פור יו גאה להיות אחת החברות שהשיקו בישראל את השירות של מצברים לרכב עד הבית. מתוך שנות הניסיון שלנו אנחנו יודעים לזהות את הצרכים שלך, להקצות עבורך אנשי צוות מיומנים וכמובן לעזור לך לבחור את המוצר האידיאלי מבין שלל דגמי המצברים. כמו כן, אנו מרכזים עבורך את השירותים החשובים.

שירות מצבר פור יו כולל עבורך אבחון בעיית מצבר על ידי נציג, משלוח המצבר עד אליך וכמובן התקנה ובדיקת טעינה. ריכוז השירותים מאפשר לנו לפתור עבורך את הבעיה מא’ עד ת’ ונשמח לקבל פרטים כדי לעמוד לרשותך בתוך 25 דקות בכל אחד מאזורי השירות.

הסיבות לתאם אספקת מצברים לרכב עד הבית

יש הרבה מצבים שבהם בעלי רכבים פרטיים יורדים לחניה כדי לנסוע לעבודה, לקחת את הילדים לבית הספר או לצאת לסידורים – אך הרכב לא מניע. אם הבעיה קשורה למצבר, האפשרויות הן כאמור לנסות להניע את הרכב באמצעות כבלים, לנסוע לקנות מצבר או פשוט לדאוג שאנשי מקצוע יגיעו עד הבית כדי להחליף אותו.

הנעה באמצעות כבלים אפילו לא פותרת את הבעיה אלא רק מאפשרת להזיז את הרכב ממקום למקום. באפשרות הזו, בעלי הרכבים עדיין יצטרכו בשלב מסוים להחליף את המצבר כי הוא ככל הנראה גמר שעות. לשם השוואה, האלטרנטיבה של נסיעה למוסך כדי לקנות מצבר אולי תאפשר להחליף אותו – אך כאן בעלי רכבים נדרשים להיות בעלי הידע והמיומנות לביצוע פעולה מורכבת.

האם יש קשר בין מקום החניה לבין החלפת מצבר?

השירות של אספקת מצברים עד הבית לא מותנה במיקום גיאוגרפי. זה אומר שאפשר להחליף מצברים עד הבית גם אם הרכב בתוך חניון, גם אם הוא נמצא בחוץ וגם אם הנגישות אליו מוגבלת בגלל חניות צפופות במרכזי ערים. בכל אחד מהמקרים האלה, צוות מיומן מגיע עד בית הלקוח ומחליף את המצבר תוך שמירה על כללי הבטיחות.

מלבד ההחלפה עצמה, השירות של אספקת מצברים לרכב כולל בדיקת טעינה. את הבדיקה הזו מבצעים משום שבחלק מהמקרים הרכב לא מניע בגלל בעיה בטעינה ולא בעיה במצבר עצמו. אם המתקין מגלה שיש בעיה בטעינה, יכול להיות שגם אין טעם להחליף את המצבר ואין ברירה אלא להגיע למוסך.

מצברים לרכב אבל בלי הוצאות מיותרות

הטעות הנפוצה גורסת שהזמנה של אנשי מקצוע כדי שיחליפו את המצבר במקום שבו הרכב נמצא מייקרת את השירות עבור הלקוח. בפועל מדובר על הוצאה משתלמת, שחוסכת זמן עבור הלקוחות ומאפשרת להם לחסוך גם בהוצאות. במקום שבעלי רכבים פרטיים יצטרכו לשלם על תחבורה ציבורית ולעמוד בפקקים עם רכב שאסור למנוע שלו להפסיק אפילו לרגע, מה שעדיף להם לעשות זה להזמין אספקת מצברים לרכב עד הבית.

מצברים לרכב עד הבית שלך ובשבילך

מצבר פור יו תשמח ללוות אותך גם ברגעים המתסכלים שבהם הרכב לא מניע. אנו מבינים את המצוקה שאליה הגעת – לכן אצלנו משווקים רק מצברים איכותיים של חברת ורטה העולמית. אם ברצונך לתאם אספקת מצבר עד הבית בתוך 25 דקות לאזורי השירות השונים, נשמח לקבל פרטים באתר הרשמי או לעמוד לרשותך בטלפון.