מצברים במבצע

השיגו מצברים במבצע עכשיו!

הבעיה עם מבצעים היא שבעלי רכבים נוטים להתייחס רק לשורה התחתונה של המחיר ולכן גם לבחור את המצבר שלא מתאים להם.

מצברים במבצע

מומחיות חברתנו היא להתאים עבורך את המצבר המתאים לרכב אשר יתפקד למשך כמה שנים

מצברים במבצע

איך בוחרים מצבר לרכב? מה הקשר בין סוג המצבר לבין מערכת כיבוי והתנעה ברמזורים? איך משיגים התאמה אישית בתחום של מצברים ופתרונות חשמל לרכבים?

בבחירת מצבר לרכב מחיר הוא בהחלט שיקול רלוונטי, אך לא הדבר החשוב ביותר. המציאות כיום היא שיש מגוון רחב של מבצעים במבצע ובמסגרתם אפשר למצוא דגמים מעולים בעשרות אחוזים בהשוואה למקובל. כמו כן, המבצעים הופכים את המצברים הטובים לזמינים יותר עבור קהל יעד חדש שבעבר לא יכול היה להרשות את זה לעצמו.

ההבדל האמיתי בין סוגי מצברים בא לידי ביטוי באיכות ולא במחיר. בין אם משלמים ביוקר או בזול, מה שחשוב לבעלי רכבים לדעת זה שהמצבר ישרת אותם נאמנה תקופה ארוכה. זו גם הסיבה לכך שבעלי רכבים מוכנים לשלם ביוקר על מצברים שיגיעו אליהם מעכשיו לעכשיו – אף על פי שלרוב אין בזה צורך.

מצברים במבצע ושירות אמין? עכשיו יש דבר כזה!

הצוות של מצבר פור יו ישנה לחלוטין את כל מה שחשבת על מצברים במבצע. אם עד היום חיפשת את המצבר היקר ביותר כדי להשיג שקט נפשי, אנחנו נשמח להוכיח לך שאפשר גם אחרת. אצלנו יש מבצעים במחירים זולים שהם לא טובים פחות מהמצברים היקרים והשירות שלנו כולל עבורך את כל הפעולות הקריטיות.

במסגרת השירות של מצבר פור יו נוכל לתאם עבורך אבחון בעיה על ידי נציג ולבדוק האם בכלל יש צורך בהחלפת המצבר. במידה ונגיע יחד אתך למסקנה חיובית, נבצע משלוח עד אליך ונגיע בתוך 25 דקות לכל אחד מאזורי השירות. נוסף על כך, נתקין עבורך את המצבר אבל לא נעזוב לפני שנבדוק ונחתום על תקינותו.

בחירה בין מצברים במבצע

הבעיה עם מבצעים היא שבעלי רכבים נוטים להתייחס רק לשורה התחתונה של המחיר ולכן גם לבחור את המצבר שלא מתאים להם. אם למשל בעלי רכבים לא מנוסים יוצרים קשר עם חברה לא אמינה, הם עלולים לבחור דגם מסוים מתוך רשימה של מצברים במבצע – בעוד בפועל עבור הרכב שלהם מתאים דגם אחר לגמרי.

הדוגמה הטובה ביותר לכך היא מצברים שמתאימים או לא מתאימים לרכבים עם מערכת כיבוי והתנעה ברמזורים. היות והמערכת החשמלית ברכבים כאלה פועלת באינטנסיביות גבוהה, יש דגמים ספציפיים של מצברים עבורם. אם בעלי רכבים עם מערכת התנעה ברמזורים לא מתקינים את המצבר המתאים – אף מבצע לא יחסוך להם את עוגמת הנפש.

המלצות על מצברים מתאימים

החדשות הטובות הן שאפשר מלכתחילה ליצור קשר עם אנשי מקצוע אמינים ולשאול אותם על מצברים במבצע לפי סוג הרכב. כך לדוגמה מצברי ורטה בלו נמכרים במחיר של החל מ-580 ש”ח והם מיועדים עבור מעל 80% מהרכבים בשוק הישראלי, אך לא לרכבים עם מערכת כיבוי ברמזור. לעומת זאת, מצברי ורטה סילבר במחיר של החל מ-800 ש”ח דווקא כן מיועדים עבור רכבים עם מערכת כזו.

מתוך האמור לעיל אפשר להבין מדוע מעורבות מקצועית בתהליך הבחירה של המצברים חשובה יותר מאשר המבצע. אם בעלי רכבים ומצברים רוצים למצוא את הפתרון שהכי מתאים להם, כדאי להם להתייעץ עם אנשי מקצוע. בהמשך, כל שנותר הוא לתאם שירות של החלפת מצברים שכולל גם בדיקת תקינות וטעינה ולאחר מכן הדרך פנויה לנסיעה בטוחה.

מצברים במבצע שמתאים לך

התאמה אישית היא הסוד של רכישת מצברים שימלאו את התפקיד שלהם בצורה הטובה ביותר. בפועל, את ההתאמה האישית משיגים בעזרת בדיקה של סוג הרכב שבו צריך להתקין את המצבר והגדרת התקציב. אם מגדירים את שני האלמנטים האלה, קל יותר לסנן בין מצברים ולמצוא את המבצעים הכי אטרקטיביים של החברות המובילות.

מצבר פור יו במבצע בשבילך

מצבר פור יו משווקת מצברים איכותיים מעכשיו לעכשיו ומתייצבת לצדך בתוך 25 דקות בכל אחד מאזורי השירות. לנו יש שירות מהיר ויעיל שיחסוך עבורך הוצאות מיותרות ובעיקר יאפשר לך ליהנות ממצבר איכותי של חברת ורטה המובילה בעולם.

רוצה לקבל מצברים איכותיים בלבד ולהפסיק להתלבט בין החברות? הגעת למקום שבו אין מבחר של מצברים זולים ומשומשים. כל שנותר לך לעשות כעת הוא להשאיר פרטים באתר ולפנות עוד היום לנציגים של מצבר פור יו כדי ליהנות משלל מצברים במבצע.