מהם סוגי המצברים המומלצים לרכבים קטנים?

מהם סוגי המצברים המומלצים לרכבים קטנים?

אם גם אתם בעליהם של רכב קטן של יצרנית זו או אחרת ואתם תוהים מהו אותו מצבר המתאים לרכבכם, התחילו לקרוא מאמר זה בו נפרט אודות המצברים המומלצים ביותר לרכבים קטנים.

שירות מצבר עד הבית

המצבר הוא אותו חלק ברכב אשר אחראי לתפעול של מערכת החשמל ברכב. אין אפשרות לנסוע ברכב ללא מצבר ופעמים רבות אנו שומעים על מצבים בהם אנשים חוו בעיות במצבר בדרכים, דבר שאילץ אותם לעצור ולהזמין גרר או להזמין שירות החלפת מצבר לרכב. אם בעבר נאלצתם להזמין גרר, שגרר את רכבכם למוסך למטרת החלפת מצבר, כיום ניתן להשתמש בשירותיה של חברה שעיקר המומחיות שלה היא התאמת מצבר והבאתו לכתובת הנוחה ללקוח.

מצברים לרכבים קטנים – בחירה

אם אתם בעליה של מכונית סופר מיני קטנה חשוב שתבחרו במצבר המתאים לסוג הרכב שלכם ולגודל המנוע שלו. המצברים המתאימים לרכבים קטנים הם בדרך כלל מצברים של 45-52 אמפר, כלומר אמפר נמוך וזאת ביחס לרכב בהם נפח המנוע גדול יותר. השלב הבא יהיה לבחור את המצבר האיכותי ביותר. נכון להיום יש סוגים שונים של מצברים, של יצרנים שונים וכל אחד צריך לדעת כיצד לבחור את אותו המצבר המתאים ביותר לרכבו. חשוב לקחת בחשבון שיצרן תמיד צריך לספק לכם אחריות של שנה וחצי עד שנתיים על המצבר וקרוב לוודאי שהמצבר שלכם יחזיק מעמד עד חמש שנים.

מכוניות מיני ומצברים מתאימים

  • טויוטה אייגו – המצברים המתאימים ביותר למכונית קטנה זה של אחד היצרניות המוכרות ביותר בעולם הוא מצבר 45 אמפר של חברת ורטה או חברת סטראט אפ.
  • יונדאי i10 אם אתם הבעלים הגאים של אחת ממכוניות הסופר מיני הקטנות והמוכרות ביותר בשוק המכוניות הקטנות, המצברים שישרתו אתכם יהיו מצברי 45 אמפר עם אחריות מורחבת של 24 חודשים ותעודת יצרן גרמני או מצבר עם אחריות של 18 חודשים.
  • קיה פיקנטו – מצבר ורטה 45 אמפר אשר מתאים לרכב מיני מסוג זה ללא מערכת כיבוי ברמזור מגיע עם 24 חודשי אחריות ותעודת אחריות של היצרן הגרמני. אפשרות נוספת היא מצבר סטרט אפ 45 אמפר של ורטה מבית קלאריוס, קצת יותר זול מהמצבר הראשון שהוצע כאן, אך מגיע עם 18 חודשי אחריות.
  • דאצ’יה סנדרו – כאן יש לכם אפשרות של שני מצברים המתאימים לדגם הסנדרו של היצרן דאצ’יה. סופר מיני קטנה וחסכונית זו צריכה מצבר 52 אמפר. האפשרויות הן לבחור במצבר ורטה הגרמנית אשר מתאים למכוניות ללא מערכת כיבוי ברמזור ומגיע עם שנתיים אחריות או לבחור במצבר לו יש 18 חודשי אחריות ועלותו פחותה.

בחירה נעימה!