החלפת מצבר עד הבית

החלפת מצבר עד הבית

מה בודקים לפני ואחרי שמחליפים מצבר? מתי מחליפים את המצבר ואיך יודעים שהגיע הזמן לעשות את זה?

השירות של החלפת מצבר עד הבית מיועד לכל בעלי הרכבים ויש לו המון יתרונות. נכון להיום, אפשר להזמין את השירות הזה גם בשביל להחליף מצבר ורטה וליהנות ממוניטין של חברה גרמנית, גדולה ומובילה בתחומה. אם החלפת המצבר אכן מתבצעת עם אחד הדגמים של ורטה, הלקוחות יכולים לקבל עד 24 חודשי אחריות ולישון בשקט בלילה.

האפשרות להחליף מצבר בכל מקום שבו הרכב נמצא היא חידוש מרענן בענף התחבורה. בעלי רכבים צעירים אולי לא זוכרים את זה, אך בעבר היה צורך לגרור רכבים שלא היה להם מצבר תקין – או לכל הפחות לחפש כבלים ולבקש טובות משכנים ועוברי אורח. כיום השירות שבו אנשים מגיעים עד לאיפה שהרכב נמצא על מנת להחליף את המצבר מוכיח את עצמו וטוב לדעת שהוא גם מקצועי ואפקטיבי.

החברה שהשיקה את השירות כבר בדרך אליך

מצבר פור יו הוקמה בשנת 1990 ונחשבת לחלוצת שירות עד הבית בתחום המצברים. היות ויש לנו היכרות עמוקה עם כל ענף התחבורה, נציגינו מסוגלים להתמודד עם כל בעיה ולפתור לך אותה במהירות וביעילות.

למעשה, החברה שלנו הוקמה מלכתחילה על ידי קבוצת משווקים לשעבר של החברות המובילות בתחום כגון טלרון ושנפ ולכן הניסיון שלנו גדול ומשמעותי. אם תמיד חלמת על החלפת מצבר עד הבית ולא ידעת למי לפנות, נשמח לעמוד לרשותך בתוך 25 דקות בכל אחד מאזורי השירות הרשמיים.

בדיקות שרצוי לעשות לפני ואחרי הזמנת מצבר חדש

שירות מקצועי והוגן יכלול אבחון בעיית מצבר על ידי נציג. לצד היתרונות של החלפת מצבר עד הבית, כדאי לזכור שלא תמיד יש בזה צורך: בהמון מקרים אפשר לאבחן ולאתר את הבעיה ורק לאחר מכן להחליט כיצד לפעול. אם השירות הזה של אבחון בעיית מצבר על ידי נציג כלול ממילא בשירות של החברה שמבצעת את ההחלפה, הלקוח נהנה משקט וביטחון.

לשם השוואה, יש גם שירותים שאותם צריך לקבל אחרי החלפת המצבר. זה למשל בדיוק מה שקורה כאשר חברה מקצועית מספקת שירות של התקנה ובדיקת טעינה: במקום לחבר את המצבר ולעזוב את המקום, נציגי החברה גם בודקים אותו וחותמים על תקינותו. חתימה כזו על תקינות המצבר מכניסה לתוקף את האחריות והיא שווה כסף במעמד מכירת הרכב לאדם אחר.

החלפת מצבר תוך שמירה על הבטיחות

רבים מבעלי הרכבים הפרטיים חוששים שהחלפת מצבר בפתח הבית תסכן אותם ואת המשפחה. היות ואכן מדובר על מוצר רגיש שמתחבר למערכת החשמל של הרכב, הדאגה הזו מובנת ולגיטימית. מצד שני, את החששות הללו בדיוק אפשר למנוע אם מזמינים שירות של החלפת מצבר עד הבית מחברה מקצועית ואמינה.

במילים אחרות, רמת המקצועיות של החברה שמחליפה את המצבר ובודקת את תקינותו מושפעת מהשאלה האם היא שומרת על כללי הבטיחות. כאשר החברה הזו מוכיחה את עצמה במה שנוגע לשמירה על הבטיחות, אין ללקוחות ולבעלי רכבים פרטיים שום סיבה לדאוג.

תדירות החלפת מצבר

השירות שלנו מתאפיין בכך שהוא מוזמן בשעת חירום. ברוב המקרים, בעלי רכבים פרטיים לא מחליפים את המצבר לפי משך זמן או מספר קילומטרים – אלא רק כאשר הוא מפסיע לעבוד. אם רוצים למנוע את זה, אפשר להתייעץ עם חברה שמתמחה בהחלפת מצברים ולבדוק גם את הנחיות היצרן כפי שמפורטות על המצבר או בספר הרכב.

החלפת מצבר עד הבית זו העבודה שלנו

ניסיון משמעותי והיכרות עם צרכי השוק הופכת את מצבר פור יו לחברה מובילה בענף המצברים ופתרונות החשמל. אצלנו מחכה לך מגוון רחב של מצברים ובאפשרותך לסנן אותם מהמחיר הזול ליקר, או פשוט להתייעץ איתנו בחינם כדי לדעת מה מתאים לרכב שלך. אנחנו נדע לכוון אותך בדיוק למוצר האיכותי והמשתלם ביותר – על סמך ניסיון ואמינות שאין להם תחליף.

אנו בטוחים שתקלות במצבר פוגעות באיכות החיים שלך ומציעים לך לנסות שירות יעיל וטוב יותר. עם ריכוז כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת, מבחינתך רק נותר להשאיר פרטים באתר ולתאם לעצמך מצבר חדש תוך 25 דקות.