החלפת מצבר

החלפת מצבר

מהם השלבים הנדרשים עבור החלפת מצבר מוצלחת ומקצועית? מתי צריך להחליף את המצבר – ומתי אפשר לתקן אותו במקום להחליפו? ומהם ההבדלים בין סוגי מצברים, בעצם? כיצד ביכולתך לדעת בדיוק איזה סוג מצבר תואם לצרכים שלך? המומחים של מצבר פור יו כאן עם תשובות לכל השאלות.

יש לך צורך בהחלפת מצבר? נפתח ונאמר כי שירות בדמות הזמנת מצבר עד הבית – כבר כולל בתוכו את היתרון של החלפה מקצועית של המצבר הישן בחדש. אנו כוללים את ההתקנה בשירות על מנת שבעלי רכבים יוכלו להיות בטוחים שהנושא של החלפת המצבר ברכבם נמצא בידיים הנכונות.

מעבר לכך, רוב בעלי הרכבים לא יודעים כיצד לבצע החלפת מצבר בכוחות עצמם ואפילו לא בכל המוסכים מציעים את השירות. במידה והם זקוקים לשירות כזה, מה שמטריד חלק מבעלי הרכבים זה כמובן העניין של המחיר והפגיעה בשגרה. עם זאת, חשוב יותר לבדוק מה רמת המקצועיות של מי שמחליף את המצבר מאשר כמה זה עולה.

למצבר שלך יש בית חדש

מצבר פור יו היא החברה שחיפשת כדי להשיג את תחושת הביטחון בכל פעם שבה המפתח נכנס לסוויץ’. אם בעבר חווית מצב של מצבר גמור ונתקעת באמצע כביש מהיר, נשמח להוכיח לך שאפשר גם אחרת.

היתרון שלנו הוא הגעה עד אליך לכל אחד מאזורי השירות ובתוך 25 דקות בלבד. דרכנו יהיה לך קל, מהר ומשתלם יותר לבצע החלפת מצבר מאשר להזמין מונית או להשתמש בתחבורה ציבורית. מעבר לכך, אנו מרכזים מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת: החל באבחון בעיית מצבר על ידי נציג, דרך משלוח המצבר עד אליך ועד התקנה ובדיקת טעינה עם חתימה על תקינות המצבר החדש.

שמירה על הבטיחות בעת החלפת מצבר

החלפת מצבר היא עניין קריטי – שבכוחו להשפיע בצורה דרמטית על הרכב שלך. היות והמצבר אחראי על מערכת החשמל וההנעה, החלפה שלו כרוכה גם בשמירה על סטנדרטים מחמירים של בטיחות. חוץ מזה, החלפה לא מקצועית עלולה להאיץ את הבלאי הטבעי של מערכת החשמל ולגרום יותר נזק מתועלת.

אבל החדשות הטובות הן שבעלי רכבים יכולים כיום לתאם החלפת מצבר בהתראה קצרה ואפילו בלי לבקש טובות מהשכנים. הדרך לעשות זאת היא ליצור קשר עם חברה שמספקת את השירות של החלפת מצבר עד הבית, בחניון של המשרד או בכל מקום אחר.

מה בודקים לפני החלפת מצבר?

אך האמת היא שיש דברים שצריך לבדוק לפני החלפת מצבר. המצב בחלק מהרכבים הוא בעיות במערכת החשמל שלא קשורות למצבר, או לחילופין תקלות קטנות שניתן לתקן בלי להחליף אותו. העניין הוא שלא תמיד צריך לזרוק את המצבר הקיים לפח ומה שעדיף לעשות בשלב הראשון זה לאבחן ולאתר את הבעיה.

אבחון ואיתור של הבעיה במצבר הוא חלק חשוב מהשירות שאותו בעלי רכבים צריכים להזמין לעצמם. כאשר בעלי הרכבים ממהרים לתאם החלפת מצבר בלי להתייעץ קודם עם נציגים של חברה אמינה, הם למעשה משלמים ביוקר על שירות שלא בהכרח נדרש עבורם.

סוגים של מצברים – וההבדלים ביניהם

את ההבדלים בין סוגים שונים של מצברים ניתן לזהות לפי פרמטרים של מחיר, איכות ואמינות החברה. באופן עקרוני, פערי המחירים בין מצברים עשויים להגיע לעשרות אחוזים. הבעיה כאן היא שמחיר יקר לא בהכרח מעיד על מוצר איכותי ולהיפך: יש מצברים איכותיים שנמכרים במחיר זול בצורה מפתיעה.

מצבר סטארט אפ לדוגמה מיוצר על ידי ענקית המצברים ורטה, שהיא כיום החברה הגדולה והמפורסמת ביותר בעולם – עם פס ייצור של מעל 140 מיליון מצברים בשנה. אף על פי שמצבר ורטה נמכר במחיר של החל מ-400 ש”ח בלבד, הוא עדיין מגיע עם 18 חודשי אחריות ויש לו עוצמת התנעה גבוהה גם ביחס למצברים יקרים יותר. נוסף על כך, זהו מצבר שמתאים למעל 80% מהרכבים שקיימים בישראל.

על היצרן של המצבר – פשוט לא מתפשרים

בעוד על המחיר של מצברים אפשר להתווכח, אין ספק שתמיד עדיף לבצע החלפת מצבר בגיבוי של חברה מוכרת ואמינה. חברת ורטה למשל מובילה את תחום המצברים בזכות ולא בחסד ומדי יום היא מוכיחה את היעילות ואת היתרונות שלה על פני חברות אחרות. אם בעלי רכבים רוצים לנסוע בשקט ולדעת שהמצבר שלהם מתפקד, כדאי להם לתת עדיפות לדגמים של ורטה.

המוניטין והניסיון של ורטה מאפשרים לה להשקיע משאבים בתהליך ייצור של מצברים חדשים ומשתלמים מאוד. זה בדיוק מה שקורה עם מצבר ורטה סילבר שמגיע עם 24 חודשי אחריות, או עם מצבר ורטה בלו שהמחיר שלו מתחיל מ-580 ש”ח בלבד. אם גם בוחרים מצבר ורטה וגם מתאמים החלפה מקצועית, נהנים מכל העולמות.

החלפת מצבר על פי סדר פעולות מומלץ

הנקודה שבעלי רכבים צריכים להביא בחשבון קשורה לסדר הפעולות המומלץ עבור החלפת מצבר. סדר הפעולות הזה יקבע עד כמה יישמרו כללי הבטיחות, כיצד המצבר יתפקד הרבה אחרי שההתקנה תסתיים והאם מערכת החשמל של הרכב תגיב אליו נכון. כמו כן, במסגרת סדר הפעולות המומלץ יש שלב שבו בודקים את התקינות של המצבר החדש.

מתקין שמגיע עד הרכב ומבצע החלפת מצבר צריך לבדוק אותו ולחתום על תקינותו. בהמשך, בעלי רכבים יכולים להשתמש באותה תעודת אחריות על מנת להשיג מחיר טוב יותר על הרכב שלהם במעמד מכירה. מהבחינה הזו, החלפת מצבר מקצועית ויסודית היא השקעה משתלמת מאוד.

החלפת מצבר עושים רק עם המומחים מבית מצבר פור יו

מצבר פור יו הוקמה בשנת 1990 והיא מחלוצות שירות עד הבית בתחום המצברים ולכל ענף התחבורה. מלבד כלי רכבים פרטיים, אנו יכולים להחליף מצברים עבור משאיות, אופנועים, מלגזות, אופנועי ים, קלנועיות וכלי תחבורה נוספים ואצלנו מספקים גם את השירות המבוקש של אבחון בעיית מצבר על ידי נציג – כדי לחסוך לך דאגות.

על מצברים לא מתפשרים והשירות שלנו יפתור לך את הבעיה. כעת, כל שנותר הוא ליצור עמנו קשר – ונגיע בתוך 25 דקות.